10 NAJNOWSZYCH BLOGÓW 10 OSTATNICH KOMENTARZY


regulamin i zasady rankingu
1. Strona zostanie bezpłatnie przyjęta do Toplisty, jeśli spełnia następujące warunki:
a) jest blogiem;
b) na stronie głównej bloga zostanie zamieszczony button Toplisty.

2. Strony nie spełniające co najmniej jednego z powyższych warunków mogą zostać przyjęte do Toplisty za opłatą (dla zainteresowanych - kontakt w tej sprawie).

3. Do Toplisty nie są przyjmowane strony zawierające treści pornograficzne, wulgarne, propagujące nienawiść, fanatyzm, nawołujące do przemocy lub dyskryminacji, czy też w jakikolwiek sposób naruszające polskie prawo.

4. Do Toplisty nie są przyjmowane strony chronione hasłem, a więc niedostępne publicznie.

5. Button Toplisty należy umieścić na stronie głównej bloga (w jej kodzie HTML, a nie np. w skrypcie Java itp.), w dowolnym jej miejscu, ale nie w notce. Kod buttona musi być wklejony w taki sposób, aby widoczny był button, a nie sam kod. Button musi być cały czas widoczny, a jego kod nie może zostać zmieniony bez zgody administracji Toplisty.

6. Blog, z którego użytkownik usunął button, zostanie usunięty z Toplisty.

7. Toplista jest resetowana (zerowana) co tydzień, a to oznacza, że każdy blog ma szanse na miejsce w czołówce rankingu, niezależnie od tego, kiedy został dodany do Toplisty.

8. Kryterium rankingu jest liczba unikalnych odwiedzin bloga w ciągu każdego tygodnia. Button Toplisty umieszczony na blogu nie tylko reaguje na kliknięcia, lecz również rejestruje wszystkie wizyty (wejścia, odsłony) i odnotowuje je w statystykach bloga na Topliście. A więc im częściej blog jest odwiedzany, tym wyższa jest jego pozycja w rankingu.

9. Administrator usunie bloga z Toplisty, jeśli zauważy, że jego właściciel próbuje nieuczciwymi metodami podnosić pozycję w rankingu.

_____________
_________________________________________
_____________

Dlaczego warto dodać blog do Toplisty Najlepsze Blogi:

• Toplista Najlepsze Blogi to najpopularniejszy ranking blogów w Polsce. Toplista jest reklamowana, a więc zagląda na nią wiele osób. Tu możesz wypromować bloga.
• Obecność bloga w Topliście Najlepsze Blogi sprzyja podniesieniu jego pozycji w Google, ponieważ Toplista jest wysoko notowana w tej wyszukiwarce.
• Każdy blog w Topliście Najlepsze Blogi ma swoją miniaturkę i własne statystyki. Można również komentować i oceniać blogi.
• Toplista Najlepsze Blogi daje możliwość wyszukiwania dodanych blogów z konkretnego serwisu blogowego, ma też własną wyszukiwarkę słów i fraz znajdujących się w opisach, tytułach i adresach dodanych blogów.

dodaj blog do toplistyregulamin rankingu

button toplisty
Najlepsze Blogi